Resultater utstilling og klubbmesterskap

 

Vi har elektroniske kritikker og resultatene blir publisert her

 

Beste All Round Dog

Lillitas Nure eier/fører Tonje Bekkevold

 

Barn Hunt

Klubbmester Kine Strandsveen med Viktoppens Blooming Bea

Navn Hundens stamtavle navn Tid Plassering
Kine Strandsveen  Viktoppens Blooming Bea 0.23.09 1
Marit Hanstad Autrey Sveajentas Jenny 0.27.59 2
Angelica Lauth Folke 0.28.60 3
Preben Lund Galants Matteus 0.28.91 4
Tonje Bekkevold Lillitas Nure 0.31.15 5
Jan Rune Vilhelmsen Hennagardens Favola Figlia 0.34.19 6
Lykke Bech Daugaard Skredderstuens D-moll Darwina 0.48.44 7
Wenche Sandbæk Stallogaisa's Tapper 0.51.72 8
Kari Helene Skålsveen Knestang Navarras Wilda Wasa 0.54.38 9
Hege Dåpan  Tahoe Skovsø's Monark Marco 0.57.90 10
Catrin Bekker Dahle Hennagardens Kuleste Kero 1.01.09 11
Berte M. Fuglu Lille-Lo`s Kind Zelda 1.06.19 12
Rita Stokkebekk Novanords Loke Luring 1.07.06 13
Hege Dåpan  Tahoe Skovsø's Birk  1.20.96 14
Camilla B.  Horvei Lille-Lo's Unbelievable Uma 1.25.16 15
Elinor Gran Stallbacka’s Yellow Belly 1.38.19 16
Gunn-Anette Jøndal Hennagardens Jolanda Juwel 1.38.44 17
Nina Garnaas Amra 1.44.66 18
Tommy Knestang Navarras Prima Pallina 1.52.60 19
Marie Nordskogen Novanords Hugging Hermione 1.52.72 20

 

LP

Klubbmester Mari Bjørnstad med Gårdsjentas Humlesnurr

LP  KL 1      
Navn Hundens stamtavle navn Poeng Plassering
Mari Bjørnstad Gårdsjentas Humlesnurr            192,5 1
Andrea Holden Westre Stikles Ibux            162,0 2
Tonje Bekkevold Lillitas Nure            148,5 3
Hege Dåpan  Tahoe Skovsø's Birk             118,0 4
Ellen Elvetun Kristiansen Viktoppens Balder    
       
LP  KL 3      
Navn Hundens stamtavle navn Poeng Plassering
Liv Anine Brandsgård  Benzelias Heartbreaking Henny  283,5 1
Hanne Worup Hennagardens Gara Gemma 83,0 2

 

RL

Klubbmester Liv Anine Brandsgård med Benzelias Heartbreaking Henny

RL  KL 1        
Navn Hundens stamtavle navn Poeng Tid Plassering
Lise Holter Andreassen Eventyrskogens Iris 200 1.11.20 1
June Dæhli Hennagardens Hera fra Hedmarken 200 1.13.26 2
Annette Eggen Gjermaaa`s Milly 195 0.55.00 3
Kari Helene Skålsveen Knestang Hennagardens Elena Eterna 194 1.08.62 4
Kari Helene Ågård Russla'vaenga l-gud Demeter 194 1.12.02 5
Annette Eggen Eagerdog All Is Fun 193 0.55.29 6
Emma Østerbø Hennagardens Gio Guardo 193 1.01.93 7
Kari Helene Skålsveen Knestang Navarras Wilda Wasa 193 1.04.00 8
Kari Helene Skålsveen Knestang Hennagardens Henna fra Hedmarken 192 1.10.00 9
EVELYN MELANIE RÆKSTAD ENDEN'S Fenris Sagasønn  192 1.17.00 10
Magnhild H Opdahl Heia Hedda 189 1.19.00 11
Gunn-Anette Jøndal Hennagardens Jolanda Juwel 174 1.24.00 12
Vanja Kartrud Lellogårdens Bindi 187 1.26.00 12
         
RL KL 2        
Navn Hundens stamtavle navn Poeng Tid Plassering
Tommy Knestang Navarras Prima Pallina 200 1.13.32 1
Vanja Kartrud Piccobello Jaguar`s Jazmin of C&H 196 1.19.00 2
Marit Hanstad Autrey Sveajentas Jenny 175 2.02. 3
         
RL KL 3        
Navn Hundens stamtavle navn Poeng Tid Plassering
Nina Garnaas Amra 196 1.35.08 1
Wenche Sandbæk Stallogaisa's Tapper 194 1.33.96 2
Minna Mustamäki Hopp Fallera Apsnygga Abbe 191 2.01.37 3
Marit Hanstad Autrey Lille-Lo's Gorgeous Thora 186 1.51.19 4
         
RL Elite        
Navn Hundens stamtavle navn Poeng Tid Plassering
Liv Anine Brandsgård  Benzelias Heartbreaking Henny  200 1.35.80 1
Hanne Worup Hennagardens Gara Gemma 194 1.25.92 2
Tonje Bekkevold Lillitas Nure 193 1.54.00 3

 

Agility åpen hopp

Klubbmester Annette Eggen med Gjermaaa`s Milly

Åpen hopp Small        
Navn Hundens stamtavle navn Tid Feilpoeng Plassering
Annette Eggen Gjermaaa`s Milly 30:03   1
Tina Marie Halvorsen Nordbrennas Zirca Zuperznazn  32.29   2
Else Germundson  Stolta Ebbas Brynhild Bil af Chili 33:19   3
Nina Garnaas Novanords Caja Fra Farmen 34:45   4
Camilla B.Horvei Lille-lo's Fabolous Sukker Av Strix  36:40   5
Eira Lohne Nylændegårdens A Luna 40:39   6
Hanne Worup Hennagardens Gara Gemma 34:38 5 7
Marie Nordskogen Novanords Hugging Hermione 36:00 5 8
Eira Lohne Tante Bambis Hvite Vårhumle 47:63 6,63 9
         
Åpen hopp Medium        
Navn Hundens stamtavle navn Tid Feilpoeng Plassering
Wenche Sandbæk Stallogaisa's Tapper 30:38   1
Tonje Bekkevold Lillitas Nure 34:00   2
Kari Helene Ågård Russla'vaenga l-gud Demeter 37:41   3

 

Blåbær 

Blåbær Small        
Navn Hundens stamtavle navn Tid Feilpoeng Plassering
Nina Garnaas  Novanords Linus af Brisk 18:30   1
Annette Eggen Eagerdog All Is Fun 20:12   2
Mogunn Frøise Nilsen Lille-Lo's Smashing Mr.Lova Lova 20:47   3
Camilla B.  Horvei Lille-lo's Lovely Lille Av Sukker  25:48   4
Vanja Kartrud Hennagardens Heila fra Hedmarken 33:05   5
         
Blåbær Medium        
Navn Hundens stamtavle navn Tid Feilpoeng Plassering
Katrine Mesel Frøyna Nicavis fabian 26:76   1
Eira Lohne Nylændegårdens A Luna 29:77   2
Berte M. Fuglu Lille-Lo`s Kind Zelda 42:82 5 3
Tonje Aasekjær Atea av Holtestø  1:05:00   4